Wytrzymałość materiału


Seiteninhalt:
material-com-4.jpg
material-com-11

Aby zagwarantować wysoką jakość naszych pianek w każdych warunkach, nasze produkty poddawane są licznym testom, między innymi próbom spadowym; testowane są one również pod względem możliwości sprężania i odporności na rozdarcia.

material-com-5.jpg
material-com-14

Dzięki postępom w zakresie technologii, w ciągu kolejnych lat pianki techniczne stawały się coraz odporniejsze na temperaturę; można je również kształtować w dowolny sposób w procesie termoformowania. Poliolefinowe pianki NMC o strukturze sieciowej wytrzymują temperaturę nawet do 200° C przez krótkie okresy czasu.

material-com-6.jpg
material-com-12

Dzięki temu, że w skład pianek wchodzą dodatkowe substancje opóźniające palenie, mogą one spełniać najsurowsze przepisy przeciwpożarowe.

material-com-7.jpg
material-com-15

Część z oferowanych przez nas produktów dostępna jest w standardzie w aż 15 wersjach kolorystycznych. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać profile w niemal każdym odcieniu zgodnie z techniczną skalą RAL.

material-com-8.jpg
material-com-13

Z czasem promienie słońca powodują płowienie kolorów. Dzięki dodatkowi substancji stabilizujących, proces ten można spowolnić, a przez to w istotny sposób wydłużyć trwałość pianek i ich kolorów.

material-com-9.jpg
material-com-16

Zastosowanie substancji dodatkowych pozwala wpływać na niemal wszystkie właściwości pianek: na przykład, dany materiał można utwardzić lub uczynić go bardziej elastycznym. Substancje dodatkowe pozwalają również na produkowanie innych rodzajów pianek, o otwartych lub zamkniętych komórkach.

material-com-10